KONST / Litografier / Färglitografi 12769337
nr 1276 9337
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, daterad 1987, numrerad 197/360. Motivet: 34x45 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:20:08
200 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant